Новини про м'ясо

АМГ: ціни на свинину мають стабілізуватися вже наступного тижня

Цього тижня свині забійних кондицій в Україні продовжили дешевшати. За даними Асоціації “М’ясної Галузі” (АМГ), середня ціна на кілограм свинини живою вагою становила 44,45 грн. Зниження котирувань триває вже четвертий тиждень поспіль, утім, аналітики АМГ вважають, що наступного тижня на ринку варто очікувати “штиль” – ціни стабілізуються.

“За результатами щотижневого опитування учасників Асоціації «М’ясної Галузі», прогнози щодо вартості кілограму живої свині на 40-й тиждень від вітчизняних переробників знаходяться в межах 43,00 – 47,00 грн/кг. Впродовж 39-го поточного тижня середньоринкова вартість живка дорівнювала 44,45 грн/кг, що на 2,4% нижче минулотижневої ціни. Згідно даних Асоціації “Свинарі України”, робоча вартість живка 39-го тижня склала 45,45 грн/кг”, – повідомили в АМГ.

Що ж до ситуації на ринках інших країн, то в Німеччині ситуація стабільна, спостерігається незначний низхідний рух. Середня ціна цього тижня становила 1,43 євро за кілограм.

У США зниження котирувань не припиняється вже більш, ніж два місяці. За тиждень ціни живця у Сполучених Штатах знизились на 3 центи і зараз кілограм свинини живою вагою коштує 77 центів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button