Новини про м'ясо

Американці все частіше цікавляться утриманням курей вдома

Через пандемію, ізоляцію та появу вільного часу частина американців знайшла собі нові заняття, які, крім задоволення, приносили б користь чи навіть прибуток. Так, у 2020 році в США на 400% зросла популярність платних занять для птахівників-початківців.

Американські компанії, що продають курчат, курники і інші товари для домашнього птахівництва повідомили, що реєструють помітне зростання попиту на свої товари з того часу, як в березні 2020 року почалася пандемія коронавірусу і почався карантин.

Марк Подгвейт, заводчик курей з Вермонта і глава Американської асоціації птахівників, також повідомляє про помітне збільшення нових членів організації і підвищений попит на курчат з початку пандемії.

“Без сумніву, відродження практики розведення домашньої птиці на присадибних ділянках показало неймовірний приріст за останній рік. Це справжній стрибок популярності”, – говорить пан Подгвейт, який сам утримує вдома приблизно сто курей.

Леслі Сітроен, яка керує компанією Mill Valley Chickens, що займається реалізацією курчат, обладнання, кормів і будівництвом курників, пропонує заняття для птахівників-початківців. За її оцінками, в 2020 році продажі зросли на 400%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button