Новини про м'ясо

Американські бійні допомагають канадським свинарям

Вперше виробникам свинини з Квебеку (Канада), доведеться експортувати поросят та забійних свиней до США. Перевозити свиней для забою в сусідню країну канадським підприємствам доводиться, щоб уникнути евтаназії 95 тис. тварин, які давно досягли забійних кондицій, утім, через завантаженість боєнь, спричинену коронакризою, залишаються на фермах.

Спалахи COVID-19 серед працівників двох цехів на бійці “Olymel”, у м. Валле-Джонс та м. Принсвілл зупинили роботу великих переробних підприємств та спричинили черги на бійнях Квебеку.

В інших провінціях країни Онтаріо, Манітоба та Альберта свинарі звикли експортувати тварин для забою в США. Однак Квебек завжди переробляв м’ясо самостійно. У рідкісних випадках свині з Квебеку перероблялися в Red Deer (Альберта), але в США тварин для забою не транспортували.

Тепер виробники сподіваються, що зможуть продати якомога більше свиней забійних кондицій в США, навіть якщо вони передбачають фінансові втрати. Виробники свиней також сплачують за вартість транспортування тварин.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button