Новини про м'ясо

АЧС виявили на найбільшій свинофермі Румунії

Найбільше свиногосподарство в Румунії постраждало від вірусу африканської чуми свиней. Задля запобігання подальшому поширенню захворювання довелося утилізувати 16 тис. свиней. Ветеринарна служба Румунії -DSVSA- підтвердила наявність вірусу на фермі, що належить компанії Tebu Consult і розташоване у Гропені, графство Браїла.

Про масштабний спалах АЧС стало відомо після оголошення, зробленого головою Ветеринарної служби Браїла Джику Драгана, яке він зробив в коментарі для профільного румунського журналу Industria Carnii.

Минулого року господарства компанії Tebu Consult, розташовані в тому ж окрузі, також постраждали від африканської чуми свиней. Тоді у рамках протиепізоотичних заходів довелося забити 200 тис. тварин. Варто зазначити, що компанія отримала компенсацію з держбюджету Румунії за збитки. Виплати становили близько 36,5 млн євро.

Нині в Румунії зареєстровано найбільшу кількість спалахів африканської чуми свиней серед держав ЄС – понад 1000. Більшість випадків вірусу було виявлено в особистих селянських господарствах у південних регіонах країни.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button