Новини про м'ясо

АЧС у Німеччині спровокувала дефіцит свинячих реберець у Китаї

Африканську чуму свиней у Німеччині вперше виявили близько трьох тижнів тому. З того часу в країні зафіксували 38 спалахів захворювання. АЧС реєстрували лише серед диких свиней, поки жодне господарство не постраждало від хвороби. Утім, багато країн, зокрема і Китай, уже відмовились від імпорту свинини з Німеччини.

Така ситуація вже вплинула на ситуацію на ринку КНР. Зокрема, вже подорожчали реберця.

Свинячі ребра – одна з найпопулярніших страв в меню закладів харчування Китаю, але багато ресторанів, які спеціалізуються на цьому продукті, покладаються на імпорт, оскільки імпортний продукт може бути до 10 разів дешевше, ніж місцевий.

Німеччина була одним з найбільших постачальників реберець в Китай. Утім, після спалахів АЧС Пекін припинив імпорт свинини з Німеччини, тому ціни на заморожені реберця різко зросли. На тлі високого попиту ціни на імпортні свинячі реберця вже майже подвоїлися в порівнянні з торішніми показниками.

“Ціни на імпортні реберця виросли більш значно, ніж на інші види свинини, тому що Німеччина є таким великим постачальником”, – сказав Лю Сяофен, директор консалтингової компанії Meat International Group.

За його словами, в травні Німеччина відправила до Китаю майже 20 тис. тонн свинячих ребер. Минулого тижня ціни на них виросли з 38 юанів до 44 юанів за кілограм.

Тепер від зростання котирувань може виграти Іспанія, ще один великий постачальник свинячих реберець, поряд з іншими європейськими експортерами, такими як Данія і Нідерланди.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button