Новини про м'ясо

АЧС поширюється Європою: перший спалах вірусу виявили у Словаччині

Влада Словаччини підтвердила, що вперше на території країни було виявлено тварин, заражених вірусом африканської чуми свиней. Хвороба вразила свиней, що утримуються на присадибних ділянках селян поблизу кордону з Угорщиною.

Вперше про появу АЧС у Словаччині повідомила Всесвітня організація охорони здоров’я тварин (МЕБ). Спалах було підтверджено у селянському господарстві, де утримували 4 свиней.

Імовірно, вірус потрапив в Словаччину з сусідньої Угорщини, оскільки випадок зараження зафіксували поблизу кордону. На початку червня, згідно з даними, наданими Системою сповіщення Європейського Союзу щодо захворювань тварин (ADNS), Угорщина підтвердила 681 спалах АЧС. Деякі випадки зафіксували поблизу кордону зі Словаччиною.

Цього тижня у Польщі також повідомили про спалах африканської чуми свиней на одному з промислових підприємств. Через захворювання довелося знищити все поголів’я на фермі – 1320 свиней. Тварин утилізували, а матеріали та інструменти із господарства, перевезли на спеціальне підприємство.

Місцевість, де зафіксували випадок АЧС визнана “червоною зоною” через велику кількість випадків зараження у популяції диких кабанів. Поки що в цьому районі зафіксовано 1383 випадки африканської чуми свиней у диких кабанів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button