Новини про м'ясо

АЧС, ящур та пташиний грип: поширення небезпечних хвороб тварин у світі

За минулий тиждень (з 14 по 20 грудня) у світі було виявлено близько 800 спалахів небезпечних захворювань тварин, зокрема 761 випадок африканської чуми свиней, повідомляє видання PigUA.info з посиланням на дані Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин.

Щодо хвороб птиці, то 12 спалахів низькопатогенного пташиного грипу виявили у Домініканській Республіці. Також у цій країні зафіксували 4 випадки хвороби Ньюкасла, яку не реєстрували тут уже більш ніж 10 років.

Небезпечні захворювання великої рогатої худоби, а саме ящур, зафіксували в Намібії (2 випадки за тиждень) та М’янмі (5 випадків).

Найбільш активно африканська чума свиней минулого тижня поширювалася в Індонезії, а саме на острові Суматра, де виявили 392 спалахи АЧС. 244 випадки захворювання з 14 по 20 грудня зареєстрували в Польщі, 55 – у Болгарії, 33 – в Угорщині, 27 – у Румунії, 4 – у Південній Кореї, 3 – на Тайвані, 1 – у Китаї та 1 у Південно-Африканській Республіці. В Україні за тиждень не було виявлено жодного спалаху африканської чуми свиней.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button