Новини про м'ясо

70% людей готові платити більше за м’ясо тварин, що виросли в кращих умовах

70% споживачів у Данії готові платити трохи більше за курятину, якщо їм гарантують, що птахи були вирощені з дотриманням умов благополуччя тварин. Через шість місяців після запровадження ініціативи з маркування м’яса відповідно до умов утримання тварин данські споживачі вже купили 1 мільйон лотків курячих виробів вищого гатунку.

“Я вітаю той факт, що багато споживачів обирають курку, яка мала кращі умови життя, хоча це може коштувати дещо дорожче. Коли фермери бачать, що споживачі готові платити, у них є вагома причина покращувати благополуччя тварин. Саме ця ідея стоїть за нашою пропозицією введення нового маркування. Один мільйон лотків – це дійсно дуже багато курячого м’яса. Все більше і більше людей вірять, що тварини мають право на достойні умови вирощування, вільний випас і т.д. Тому я впевнений, що попит на м’ясо з відповідним маркуванням зростатиме і надалі”, – говорить Якоб Ельман-Йенсен, міністр навколишнього середовища та продовольства Данії.

Під час нового опитування споживачів, близько 70% відповіли, що вони готові заплатити трохи більше, якщо їм гарантовано, що курка вирощується з акцентом на кращому добробуті тварин. Дослідження також показує, що трохи більше половини споживачів знають який вигляд має державне маркування, що інформує про благополуччя тварин. М’ясо може бути позначено одним, двома або трьома серцями в залежності від умов, в яких виростили тварин. Маркування означає, що курка належить до породи, яка росте повільніше, ніж звичайні бройлери, що вона має більше простору, і що дорога на бійні коротка.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button