Новини про м'ясо

7,5 млн доларів на нові технології вирощування ВРХ та овець виділив уряд Австралії

Уряд Австралії обіцяє виділити 7,5 млн. доларів для розвитку галузі тваринництва, а саме для підприємств, що займаються вирощуванням великої рогатої худоби та овець. Програма державного фінансування передбачає впровадження технологій та інфраструктури для зростання галузі, повідомив голова правління Асоціації м’ясної промисловості Австралії Патрік Хатчінсон.

Варто зазначити, що минулого року в країні, яка є одним з найбільших експортерів червоного м’яса, відчутно скоротилося поголів’я ВРХ та овець. Через посуху і зменшення площі придатних пасовиськ власники худоби змушені були масово вирізати тварин.

“У рамках нової програми фінансування буде надано не лише фермерам, а й представникам роздрібної торгівлі, що займаються продажем яловичини чи баранини”, – пояснив Патрік Хатчінсон.

Це перше фінансування такого типу в Австралії. Воно сприяє розвитку партнерських відносин між фермерами, реалізаторами та інноваційними компаніями.

У рамках програми всі вівці отримають спеціальні електронні ідентифікатори, що дозволить легко отримувати дані про тварин. Частину коштів буде спрямовано на посилення заходів біобезпеки. Також буде створена одна чи кілька онлайн-платформ, які допоможуть фермерам збирати дані про тварин, аналізувати інформацію, полегшать процедуру бізнес-планування.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button