Новини про м'ясо

68,6 млн доларів втратив виробник свинини з Китаю

Африканська чума свиней завдає все більших збитків свиногосподарствам Китаю. У першому кварталі 2019 року найбільший виробник свинини в КНР, компанія Wen’s Foodstuff Group, втратила 68,58 млн. доларів.

Хоча підприємство за перші три місяці року реалізувало на 20% більше свиней, ніж за той же період минулого року, через порівняно невисокі ціни у січні-лютому прибутки Wen’s Foodstuff Group знизились. Крім цього компанія інвестувала велику суму для запровадження заходів біобезпеки та розширення потужностей виробництва.

Незважаючи на суттєві витрати Wen’s Foodstuff Group не збирається відходити від стратегії нарощування обсягів виробництва. Сьогодні це зовсім не характерний випадок для Китаю. Більшість виробників у КНР побоюються подальшого розповсюдження африканської чуми свиней, тому не планують найближчим часом нарощувати виробництво. Близько 80% китайських підприємств, що постраждали від АЧС, не збираються відновлювати поголів’я.

Представник Міністерства сільського господарства і тваринництва Китаю Ван Цзюньшунь зазначив: “Ніколи раніше галузь не була так охоплена панікою, як зараз. Впевненість свинарів слід відновити, оскільки у протилежному випадку це зашкодить ринку і споживачам”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button