Новини про м'ясо

6 млн вклали у друк м’яса на 3D-принтері в Ізраїлі

Ізраїльська компанія Redefine Meat вклала 6 млн доларів у новий спосіб виготовлення штучного м’яса. Представники підприємства розробили нову технологію друку м’яса на 3D-принтері. Варто зазначити, що для виготовлення продукції Redefine Meat не планує використовувати інгредієнтів тваринного походження, тому це буде веганське “м’ясо”.

“Наша мета – не просто розробити новий харчовий продукт, але і впровадити нову технологію для розробки, виробництва і масштабування продуктів. Ми вже успішно надрукували кілька продуктів, і протягом наступних 12 місяців ми виведемо технологію на новий рівень, зробивши величезний вплив на ринок м’яса і майбутнє нашої планети. Ми раді, що отримали ці інвестиції, і працюємо з якісними інвесторами, які поділяють наші бачення і підтримують Redefine Meat на шляху до того, щоб стати лідером галузі”, – цитує співзасновника компанії, пана Есчара Бен-Шітріта, видання meatinfo.ru.

М’ясо на 3D-принтері друкуватимуть навіть у космосі. Зробити це спробують учені з трьох країн (США, Ізраїль, Росія), за підтримки компанії 3D Bioprinting Solutions. Місія відправиться на Міжнародну космічну станцію вже цього місяця.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button