Новини про м'ясо

55-60 грн/кг може досягти ціна на свиней забійних кондицій у 2021 році

Минулого року очільник Асоціації “М’ясної галузі” (АМГ) Микола Бабенко заявив, що у 2021 році неефективні українські свиногосподарства будуть масово закриватись. Наразі думка голови АМГ не змінилась – він прогнозує, що на ринку залишаться лише підприємства, собівартість виробництва у яких порівняно невисока, або ті, кому вдасться знизити собівартість.

Що ж до середніх цін на живець свиней, то пан Бабенко вважає, що у першому кварталі котирування залишатимуться порівняно невисокими. Помітне зростання цін на свиней забійних кондицій почнеться у другому кварталі 2021 року.

“Перші 3 місяці 2021 року прогнозні ціни на свиней будуть в межах 30-35 грн/кг, у другому кварталі почнеться ріст 40-45 грн/кг. До літа поголів’я свиней відчутно зменшиться і настане дефіцит, тоді ціна може вирости до 55-60 грн/кг. У наших бізнес-планах середню ціну за рік ми ставимо 47,5 грн/кг. Тобто, свинокомплекс на 1000 свиноматок із шлейфом на сучасній генетиці, при дотриманні технології в 2021 році заробить прибутку мінімум 37 млн грн, а з 2022 року вдвічі більше”, – зазначає голова Асоціації “М’ясної галузі”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button