Новини про м'ясо

40 поліцейських рейдів відбулося на м’ясокомбінатах Німеччини

Цього тижня 800 поліцейських здійснили перевірки на 40 підприємствах-виробниках м’яса та компаніях-підрядниках у Німеччині. Влада розшукує нелегальних працівників, яких привезли в країну субпідрядники, повідомляють місцеві ЗМІ.

За даними джерел у німецькій поліції, розслідування зосереджено на двох компаніях, IRC та Berkana, яких підозрюють у незаконному перевезенні працівників зі Східної Європи до Німеччини для їх неофіційного працевлаштування на м’ясокомбінатах.

“Загалом десять людей, які працюють у двох компаніях, звинувачують у підробці проїзних документів для громадян країн, що не входять до ЄС, таких як Білорусь та Україна, та організації їх поїздок до Німеччини”, – заявив представник поліції.

Нагадаємо, у червні найбільша бійня країни, що належала компанії Tönnies, тимчасово припинила роботу через спалахи COVID-19 серед працівників. Вірусом на підприємстві заразилось близько 1500 працівників, які були переважно іноземцями і проживали у невідповідних умовах (переповнених гуртожитках без дотримання протиепідемічних заходів).

У липні парламент Німеччини ухвалив закон, який забороняє використовувати субпідрядників у м’ясній промисловості та вимагає від компаній безпосереднього найму робітників. Очікується, що він набуде чинності в січні 2021 року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button