Новини про м'ясо

33 млн євро субсидій отримають власники ВРХ у Данії

Міністр продовольства, сільського та рибного господарства Данії Могенс Йенсен вирішив збільшити виплати для власників телят, бичків і телиць. Нова черга економічної допомоги слугуватиме для підтримки сектору ВРХ в нестабільних ринкових умовах, спричинених кризою COVID-19, заявили в міністерстві.

Фермери додатково отримають 65 млн. данських крон (8,73 млн. євро), що означає, що загальний обсяг субсидій, що влада країни виділяє на сектор, сягне 245 млн. крон (32,91 млн. євро).

“Це сектор, який зазнав надзвичайного жорсткого тиску від коронакризи. Субсидії дозволять виробникам яловичини та власникам ВРХ пройти кризу без суттєвих втрат. Надзвичайно важливо, щоб виробництво не зупинялося”, – зазначив міністр Могенс Йенсен.

Упродовж останніх років ціни на яловичину в країні знижувались. На рівень цін також вплинуло закриття ресторанів, оскільки це призвело до зниження попиту.

Експорт телят з Данії збільшився більш ніж на 25% у 2019 році, що є найбільшим обсягом з 2013 року. Зростання цього показника може призвести до зменшення загального поголів’я ВРХ в країні. Криза також активізувала закордонні продажі телят. Саме тому в міністерстві вважають, що сектор наразі особливо потребує держпідтримки.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button