Новини про м'ясо

3 великі свиногосподарства будують китайські інвестори в Аргентині

Найближчим часом в Аргентині почнуть прпцювати три великі свиногосподарства з переробними підрозділами, побудовані китайськими інвесторами. Початкові інвестиції в підприємств складають близько 130 мільйонів доларів.

Всі три господарства будуть розташовані в провінції Чако, у стратегічних районах: один на північному сході, інший у центрі та третій на південному заході.

Двостороння угода про будівництво була підписана між урядом Аргентини та китайсько-аргентинською компанією Feng Tian Food (FTF). Структури використовуватимуть місцевих виробників як стратегічних партнерів. Кожен із комплексів потребуватиме 32,3 тис. тонн сої та 87,4 тис. тонн кукурудзи на рік для годівлі свиней, що будуть постачати місцеві компанії.

На думку місцевої влади, економічний ефект від будівництва цих об’єктів буде величезним. Кожен комплекс буде складатися з п’яти ферм, експортного холодильника; заводу з виробництва біодизеля та біодигестера для продукування енергії. Таким чином, відходи виробництва будуть переробоятися і стануть джерелами екологічно чистої енергії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button