Новини про м'ясо

22% британців готові купляти місцеве м’ясо, навіть якщо воно дорожче

Через те, що під час карантину британці почали частіше готувати вдома, роздрібні продажі м’яса зросли. Утім, згідно з доповіддю аналітика споживчої поведінки Ради з питань розвитку сільського господарства та садівництва (AHDB) Сьюзі Стеннар, британські виробники не мають від цього великого зиску, оскільки лише кожен п’ятий споживач готовий купляти винятково місцевий продукт.

Лише 22% жителів країни заявляють, що купуватимуть м’ясо та м’ясопродукти британського виробництва, навіть якщо вони будуть дорожчими за закордонні альтернативи.

Останні дані AHDB показали зростання кількості домогосподарств, які регулярно купують червоне м’ясо, з 67% у квітні 2019 року до 71% у квітні 2020 року.

“В умовах рецесії, такі фактори, як походження продуктів, піклування про навколишнє середовище та добробут тварин, тимчасово не є першочерговими для споживачів. Для більшості на першому місці зараз ціна та доступність продукції. Але важливо, щоб галузь продовжувала демонструвати прогрес у таких сферах, як благополуччя тварин та турбота про навколишнє середовище”, – говорить Сьюзі Стеннар.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button