Новини про м'ясо

2018 рік став рекордним за споживанням м’яса в США

Державний департамент сільського господарства США повідомляє, що в 2018 році на внутрішньому ринку країни була продана рекордна кількість м’яса. Так, середній споживач з’їв 222,2 фунта (близько 101 кг) червоного м’яса та птиці за рік. Попередній рекорд за обсягами споживання цього продукту в Сполучених Штатах було встановлено в 2004 році.

Варто зазначити, що у 2018 в США зросло споживання не лише м’яса, а й інших продуктів тваринного походження (яйця, молоко, сир та ін.). Раціон американців змінюється, вони частіше віддають перевагу білкам, а не вуглеводам. Хоча уряд рекомендує дорослим з’їдати від 5 до 6,5 унцій білкових продуктів щодня, жителі США вживають в середньому 10 унцій (284 грамів) м’яса.

З 2007 по 2014 рік попит на м’ясо в країні впав на 9%, оскільки посуха та деякі інші фактори спричинили зросьання ціни на сировину. Незважаючи на те, що велика рогата худоба і свині зараз набагато дешевші, ніж на ціновому піку в 2014 році, вартість м’яса залишається порівняно високою, а попит зростає.

Останнім часом на ринку США популяризують багато замінників м’яса – рослинні бургери, білкова їжа з комах та ін., але ця категорія зараз суттєво не впливає на продаж продуктів тваринного походження.

“Через десять років споживання рослинної їжі зросте, але яловичина завжди буде королем столу”, – говорить Девід Фрідман, засновник компанії Epic Burger, що займається виготовленням альтернатив м’ясним стравам.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button