Новини про м'ясо

200 тис. тонн досягне дефіцит свинини у В’єтнамі

Дефіцит свинини у В’єтнамі може досягти 200 тис. тонн, заявив заступник міністра сільського господарства країни Пхунг Дюк Тянь. У своїй заяві Тянь також звернувся до відповідних державних органів з наказом ретельно розраховувати дефіцит пропозиції та розглянути можливості імпорту свинини для задоволення внутрішнього попиту, контролюючи зростання цін та стримування інфляції.

Поки що ціна свинини в країні Південно-Східної Азії зросла на 20% з моменту першого повідомлення про спалах АЧС у лютому цього року. На сьогодні через поширення вірусу В’єтнам втратив 5,8 мільйона свиней з 30-мільйонного національного поголів’я, що призвело до скорочення внутрішнього виробництва свинини в країні на 300 тис. тонн.

За даними заступника міністра сільського господарства, середня ціна свинини живою вагою зараз складає від 60 тис. до 67 тис. в’єтнамських донгів (2,6 – 2,9 долара США) за кілограм до 75 тис. – 80 тис. в’єтнамських донгів (3,3 – 3,5 долара США) в деяких районах країни.

Згідно з аналізом, представленим Rabobank, споживання свинини у В’єтнамі цього року може знизитись на 12% через поєднання підвищення цін та психологічного впливу повідомлень про АЧС на споживачів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button