Новини про м'ясо

13,6 тис. тонн свинини імпортувала Україна з січня по липень

За 7 місяців 2019 року Україна імпортувала дещо більше свинини, ніж за той же період минулого року. Утім, приміром, митні квоти для ввезення м’яса з країн ЄС ще не вичерпано, і, хоча в липні відбулося пожвавлення імпорту, аналітики Асоціації “Свинарі України”, не передбачають суттєвого зростання імпортної активності у другій половині року.

“За даними митної статистики ДФСУ протягом січня-липня Україна імпортувала 13,6 тис. т свинини сукупною вартістю 25,7 млн дол. США. Це на 11% чи 1,4 тис. т більше ніж за відповідний період минулого року. Протягом другого місяця літа імпорт свинини склав майже 2,5 тис. т, що істотно перевищило активність зовнішніх постачальників протягом травня-червня. Так, м’ясопереробники-імпортери зазначали, що стимулом для активнішої закупівлі м’яса свиней за межами країни стало досить різке підвищення рівня внутрішніх цін на свинину на початку третьої декади місяця. Це збільшило економічну привабливість імпортної сировини. З іншого боку, імпорт свинини минулого місяця був у півтора рази меншим ніж у липні минулого року”, – зазначили в АСУ.

Що ж до подальшого зростання обсягів імпорту, то аналітики висловлюють сумніви, оскільки свинина в Україні почала дешевшати, а в ЄС спостерігається висхідний рух котирувань.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button