Новини про м'ясо

100 тис. голів птиці знищили у В’єтнамі через пташиний грип

З початку 2021 року у В’єтнамі задля стримування поширення пташиного грипу було знищено понад 100 тис. голів птиці. Такі дані було опубліковано урядом країни. Влада В’єтнаму стурбована масштабною епідемією.

“Ризик поширення спалахів грипу птиці у великих масштабах дуже великий”, – йдеться у повідомленні уряду країни, опублікованому цього тижня.

В’єтнам уже повідомив про спалахи високопатогенних штамів пташиного грипу H5N1 та H5N6 у 14 провінціях. Країна південно-східної Азії має галузь птахівництва з загальним поголів’ям 460 мільйонів птахів. Розповсюдження епідемії небезпечного захворювання може збільшити імпорт птиці протягом наступних місяців.

Інші країни Азії стикаються з такою ж проблемою. Наприклад, у Південній Кореї, де через захворювання наразі обмежена пропозиція яєць. Також внаслідок поширення пташиного грипу в деяких регіонах Японії та Філіппін подвоїлись ціни на куряче м’ясо.

Крім того, наразі 18 держав-членів ЄС борються проти пташиного грипу (H5N8). Причому 12 з них було частково або повністю заборонено експорт продукції птахівництва до третіх країн.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button