Новини про м'ясо

10 тис. тонн свинини продадуть на аукціоні в Китаї

Влада Китаю вирішила виставити на аукціон 10 тисяч тонн замороженої свинини з державних резервів. Аукціон повинен відбутися 19 вересня, і місцевим компаніям дозволяється робити закупівлі максимум 300 тонн продукту, повідомляє CNN.

На китайському ринку свинини, найбільшому у світі, стрибок цін на м’ясо становив 50%. Це сталося через зниження виробництва, спричинене поширенням африканської чуми свиней у країні.

За останні 12 місяців поголів’я свиней в КНР скоротилося на 150 млн. голів (30% національного стада), що дорівнює 15% світового стада свиней. Сьогодні азійська країна імпортує 25% світового обсягу м’яса, таким чином Китай намагається контролювати дефіцит тваринного білка на внутрішньому ринку.

Уже не вперше влада Китаю вирішила випустити на ринок різні обсяги свинини з державного резерву. Крім цього сім’ї, які не можуть дозволити собі придбати свинину, отримали від уряду загалом 452 мільйони доларів допомоги. Аналітики стверджують, що уряд все ще зберігає запас у розмірі мільйона тонн замороженої свинини на складах. Саме звідти влада надасть 10 тис. тонн м’яса для торгів.

Аукціон проведуть онлайн, його організовує Центр управління резервом товарів Китаю. М’ясо, що зберігають у державному резерві імпортується із США, Великобританії, Данії, Німеччини, Франції та Чилі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button