Новини про м'ясо

10 млн євро виділяє ЄС на дослідження органічного виробництва птиці та свиней

Протягом 5 наступних років Європейська Комісія надасть 10 мільйонів євро в рамках нового науково-дослідного проєкту, спрямованого на поліпшення добробуту птиці та свиней, вирощених в органічних і малопотужних системах зовнішнього землеробства.

Проєкт PPILOW (Система добробуту для домашньої птиці та свиней та продуктів органічного виробництва) залучатиме учасників по харчовому ланцюгу – від фермерів до споживачів, громадян, науковців та політиків.

Він також забезпечить комбінацію практичних рішень для покращення добробуту, які можна застосувати на загальноєвропейській основі з урахуванням цільових ринків та сприйняття громадськістю. Проєкт, який очолює Міністерство сільського господарства та довкілля Франції, буде працювати з інструментами самооцінки добробуту з боку кінцевих споживачів, інноваційними стратегіями та методами розведення та вирощування для покращення добробуту тварин.

Серед питань добробуту, які буде охоплено проєктом, є: обрізка дзьоба у птиці, кастрація поросят, відгодівля свиней в органічних системах, відгодівля курей кормом з комах, дослідження порід курей, що повільно ростуть.

У проєкті беруть участь 23 партнери з 9 країн Європи (Бельгія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Нідерланди, Румунія та Великобританія). Очікується, що перші результати проєкту будуть представлені на Всесвітньому конгресі птахівництва.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button