Новини про м'ясо

1 млн доларів отримала Україна від експорту ВРХ в січні

Упродовж першого місяця 2020 року українські експортери продали за кордон великої рогатої худоби на загальну суму 1 млн доларів. Лідером з закупівель ВРХ з України став Ліван. До цієї країни відвантажили майже половину експортованої худоби, повідомляє видання latifundist.com з посиланням на Державну митну службу.

У січні Ліван імпортував ВРХ на суму 434 тис. доларів, що склало 43% в загальній структурі українського експорту. Також до трійки найбільших покупців великої рогатої худоби з України увійшли Узбекистан (363 тис. доларів, 36%) та Азербайджан (181 тис. доларів, 19%).

Нагадаємо, поголів’я сільськогосподарських тварин в Україні скорочується майже у всіх секторах галузі. Найбільш помітно за минулий рік в Україні скоротилося поголів’я великої рогатої худоби. На початку лютого в усіх видах господарств країни нараховувалось 3,136 млн голів великої рогатої худоби. Це на 230 тис. голів (-7%) менше, ніж у такий же період 2019 року. Кількість корів за рік скоротилася на 6,4% до близько 1,8 млн голів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button