Новини про м'ясо

Зростає залежність виробників свинини з ЄС від експорту до Китаю

За останні два роки Китай найбільш суттєво впливав на світовий ринок свинини. Через поширення АЧС у країні попит на м’ясо свиней суттєво зріс. Цією ситуацією скористалось багато європейських експортерів. На Китай припадає вже 62,3% загального експорту свинини та продуктів зі свинини з ЄС. Утім, КНР відновлює поголів’я і вже наступного року частина постачальників може втратити ринки збуту.

Європейський експорт свинини до Китаю за перші 9 місяців поточного року склав 2,43 млн тонн, що становить 62,3% від загальної кількості свинини, експортованої з країн ЄС, і майже на 65% більше, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Експорт до Китаю з січня по вересень вже перевищує обсяг експорту всього 2019 року (2,42 млн тонн).

Загало за три квартали ЄС вже експортував 3,9 млн тонн свинини, що на 20,2% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Другим за величиною експортним напрямком, після Китаю, є Японія з 275 тис. тонн (7,1% від загальної кількості), далі йдуть Гонконг (166,6 тис тонн), Південна Корея (150 тис. тонн) та Філіппіни (104,8 тис. тонн).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button