Новини про м'ясо

Змінилось умови експорту м’яса птиці з України до ЄС

Цього тижня в Європейському парламенті обговорювали слабкі місця в торговій угоді між Європейським Союзом та Україною. Депутати підтримали внесення змін до угоди. Тепер, після вичерпання квот на безмитне ввезення птиці до ЄС, українські виробники будуть експортувати м’ясо як на кістці, так і без за однаковими митними тарифами.

Відповідно до чинної угоди, імпорт птиці з кісткою з України не оподатковується, але це зміниться, коли переглянута угода отримає схвалення Ради Європи та після ратифікації цієї угоди.

У резолюції, яку підтримали 444 депутати Європарламенту, Україну закликають дотримуватися торговельної угоди про доброчесну співпрацю між ЄС та Україною. Європарламентарі додали, що стандарти безпеки харчових продуктів та здоров’я стосуються всіх продуктів, що імпортуються в ЄС.

Нові правила встановлюють єдиний тариф як на м’ясо без кісток, так і на кістці, і встановлюють нове обмеження на безмитний імпорт птиці з України. Після того, як безмитна квота вичерпана, українським експортерам доведеться сплачувати мито за додатковий експорт до ЄС.

Польські виробники птиці постійно підіймають проблему українського імпорту птиці, і називали умови безмитної торгівлі неконкурентними. За останні три роки імпорт птиці з кісткою (гомілки та інші частини, крім філе) з України збільшився майже в 15 разів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button