Новини про м'ясо

Зменшуються обсяги експорту м’яса птиці з України

Протягом перших двох місяців 2021 року українські експортери відвантажили за кордон 56,3 тис. тонн курятини та субпродуктів птиці. Таким чином, обсяги продажів на міжнародному ринку зменшились на 16,8%, порівняно з показниками січня-лютого 2020 року, повідомляє AgroTimes з посиланням на дані, опубліковані Державною митною службою.

Загальна вартість м’яса птиці, експортованого у січні-лютому склала 71 млн доларів США, що на 15% менше, за показники початку 2020 року. Таким чином, ціна курятини дещо зросла.

До переліку топ-3 імпортерів м’яса птиці з України цього року ввійшли Саудівська Аравія (більш ніж половина всіх продажів), Об’єднані Арабські Емірати та Киргизстан.

Нагадаємо, на початку лютого в усіх типах господарств країни утримувалось 192,5 млн голів свійської птиці. Це на 9% менше, ніж було 1 лютого 2020 року, та на 3,7% менше, порівняно з показниками початку січня 2021 року. Зменшення поголів’я відбулося переважно через скорочення кількості птиці у промисловому секторі. Станом на 1 лютого на промислових птахофабриках утримувалось 107,8 млн голів птиці. Це на 14% менше, ніж на початку лютого 2020 року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button