Новини про м'ясо

Зменшуються обсяги експорту європейської свинини

За підсумками грудня 2018 року обсяги закордонних продажів свинини з країн-членів Євросоюзу скоротились на 9% у порівнянні з показниками грудня 2017 року. Такі дані опублікувало видання pigua.info з посиланням на Євростат.

За листопад-грудень експорт європейської свинини скоротився на 4% до 370,5 тис. тонн. Утім, загальнорічні показники експорту продемонстрували зростання на 2%.

Низхідна тенденція у кінці року була пов’язана зі скороченням попиту з боку Китаю, який є найбільшим імпортером європейської свинини. Так, у листопаді-грудні експорт до КНР скоротився на 13%. Також у грудні на 9% зменшились продажі до Південної Кореї.

Загалом у 2018 році Китай імпортував 1,2 мільйона тонн свіжої / замороженої свинини, що на 2% менше, ніж у попередньому році. Такі дані були опубліковані Радою з розвитку сільського господарства та садівництва КНР (AHDB). Утім, аналітики очікують значного зниження виробництва китайської свинини в кінці цього року, що призведе до збільшення імпорту, зокрема і з країн Європейського союзу.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button