Новини про м'ясо

Збитків на 668 млн доларів зазнали індійські експортери яловичини

Другий квартал року виявився достатньо невдалим для виробників та експортерів яловичини в Індії. За даними галузі, збитки можуть скласти 668 мільйонів доларів. Обсяги експорту яловичини різко скоротились через карантинні заходи, які застосовуються не лише в Індії, але і на деяких інших ключових ринках Південно-Східної Азії та на Близькому Сході.

“Ми зробили оцінку збитків, виходячи з тієї кількості замовлень, яку ми отримали б, за нормальних умов. Очевидно, попит знизився, через закриття закладів – від готелів, ресторанів до шкіл та офісів”, – коментує Фаузан Алаві , речник Асоціації експортерів м’яса Індії (AIMLEA)

У останньому фінансовому році, який закінчився 31 березня 2020 року, також відбулося зниження експорту яловичини з 3,61 мільярда доларів, зафіксованих у попередньому році (2018-19), до 3,18 мільярда доларів від. Таким чином обсяги закордонних продажів м’яса ВРХ скоротились майже на 12%. Зниження обсягу експорту за другий квартал цього року оцінюється в 10% і може посилитися через специфічні ринкові умови.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button