Новини про м'ясо

Завдяки Китаю зростає експорт британської свинини

Днями Рада з питань розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB) опублікувала оновлений прогноз щодо ринку свинини. Передбачається, що імпорт свинячого м’яса в країні у 2020 році буде приблизно на 5% нижчим, ніж у 2019 році і складе 898 тис. тонн, тоді як обсяги експорту мають зрости ще на 6% до 307 тис. тонн.

За січень-квітень Великобританія імпортувала 273 тис. тонн свинячого м’яса (включаючи субпродукти). Це на 51000 тонн менше, ніж за аналогічний період минулого року.

На відміну від Великобританії за січень-квітень експорт свіжої / замороженої свинини збільшився на 7% і досяг 81 тис. тонн. Це зростання продовжується через підвищений попит з боку Китаю.

Постійний дефіцит свинини на китайському ринку продовжуватиме надавати можливості для розширення постачать британських експортерів.

“Однак, структура ринку в цьому році є більш складною. Перспективи будуть залежати як від того, як Китай та інші експортери змінюватимуть поведінку через пандемію коронавірусу, оскільки це вплине на рівень конкуренції та попиту”, – йдеться в звіті від AHDB.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button