Новини про м'ясо

Завдяки Китаю Великобританії вдалось наростити продажі баранини в ЄС

Через переорієнтацію експорту на Китай, де спостерігається дефіцит м’яса, виробники баранини з Нової Зеландії 2019 року на 16% скоротили продажі до Франції та Німеччини. Попит на м’ясо овець в країнах ЄС було задоволено в основному завдяки збільшенню обсягів імпорту з Великої Британії.

За даними аналітиків Британської ради з питань розвитку сільського господарства та садівництва (AHDB), у Франції та Німеччині спостерігалось найбільш помітне скорочення імпорту баранини з Нової Зеландії – на 16% та 15% відповідно. Крім того, зниження імпорту баранини на французькому ринку спостерігалось і з боку інших постачальників, таких як Іспанія та Ірландія (-4% для обох країн).

“Ці скорочення були врівноважені збільшенням імпорту з Великобританії – на 8%. Великобританія і до цього була найбільшим постачальником свіжого та замороженого овечого м’яса у Франції. Загальний обсяг імпорту свіжого та замороженого овечого м’яса до Німеччини за рік знизився на 11% до 38 тис. тонн. Імпорт з Нової Зеландії, найбільшого постачальника баранини до Німеччини, знизився на 15% до 17, 5 тис. тонн, і хоча закупівлі у Великобританії зросли на 15%, цього було недостатньо, щоб компенсувати зменшення обсягу постачання м’яса з Нової Зеландії “, – зазначає Дженні Дженнер, аналітик AHDB.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button