Новини про м'ясо

Завдяки Китаю експорт свинини з Великобританії залишається стабільним

Експорт м’яса свинячого м’яса p Великобританії продовжував демонструвати стабільні показники у вересні. Протягом цього місяця обсяги постачань тримались стабільно на рівні вересня 2019 року, і були на 5% вище рівня 2018 року, зазначає аналітик Ради з питань сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB) Бетан Вілкінс.

Сталі обсяги експорту частково зумовлені постійним високим попитом з боку Китаю, ймовірно, в результаті втрати Німеччиною доступу до китайського ринку після спалаху африканської чуми свиней у середині вересня. Китай залишається безумовно провідним місцем призначення британської свинини, куди було відвантажено 43% експорту свіжого / замороженого м’яса.

Однак експорт на низку інших важливих ринків зменшився порівняно з минулим роком. Так, відвантаження до Нідерландів у вересні склали приблизно половину рівня 2019 року. Також в Ірландію було відправлено на 20% менше свинини, ніж у вересні минулого року.

Експорт субпродуктів також залишався майже незмінним, порівняно з показниками 2019 року.

Щодо імпорту, пані Вілкінс сказала: “Більшість постачальників зменшили обсяги постачань до Великобританії, виняток становлять Данія, Португалія та Австрія. Данія залишається безумовно головним постачальником свинини до країни”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button