Новини про м'ясо

Завдяки експорту м’яса аграрне виробництво Бразилії зросте на 3%

Останні прогнози свідчать про те, що наступного року сільськогосподарське виробництво в Бразилії може зрости на 3%. Це станеться, зокрема, завдяки зростанню попиту на м’ясо на світовому ринку та нарощування обсягів експорту цього продукту з Бразилії, яка є одним з найбільших глобальних виробників та експортерів тваринних білків.

За повідомленнями Національної федерації сільського господарства Бразилії (CNA), у 2020 році лише виробництво яловичини в південноамериканській країні зросте на 22%. Цьому сприятиме розширення географії експорту м’яса великої рогатої худоби.

Крім того, зростатимуть обсяги експорту свинини, через посилення попиту з країн Азії, особливо Китаю, адже через поширення африканської чуми свиней, за різними оцінками, країна втратила майже половину поголів’я і про швидке відновлення галузі наразі не йдеться.

Закордонні поставки бразильської курятини наступного року також зростатимуть, оскільки м’ясо птиці є вигідною заміною свинині на ринках де спостерігається дефіцит м’яса.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button