Новини про м'ясо

Захисники тварин заблокували роботу забійного підприємства в Іспанії

Близько ста активістів з захисту прав тварин увірвалися до забійного підприємства в іспанській провінції Жирона і блокували його протягом кількох годин. Протестувальники, що належать до групи “269 libération animale” виступали проти забою тварин.

Міністерство сільського господарства, тваринництва, рибальства та продовольства Каталонії розгляне питання про законодавче переслідування активістів, які завдали збитків підприємству. Зокрема, місцева влада попередила про ризики для здоров’я тварин, спричинені учасниками протесту, які увійшли до підприємства без застосування відповідних заходів біозахисту. Силові акції, подібні до цієї, ставлять під загрозу безпеку харчових продуктів, заявили представники місцевого уряду. Такі заходи також надзвичайно впливають на благополуччя тварин, викликаючи стресові ситуації.

Нещодавно у Франції заарештували активістів-вандалів, які також виступали проти забою тварин. У місті Лілль група веганів вчинила серію нападів на ресторани та інші заклади громадського харчування та магазини, де пропонують м’ясні продукти. Активісти вчиняли вандальські напади з метою “врятувати тварин”. Вегани й вегетаріанці стверджували, що “їсти м’ясо жорстоко й неправильно”. Головних обвинувачуваних в нападі на ресторани, 23-річного чоловіка та 26-річну жінку, засудили на 10 і 6 місяців позбавлення волі відповідно.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button