Новини про м'ясо

Заборону на імпорт м’яса і худоби з Китаю вводить Азербайджан

Через поширення коронавірусу, який вперше виявили на продуктовому ринку в Китаї, Азербайджан забороняє імпортувати худобу, продукти тваринного походження та морепродукти з КНР. Захід, перш за все, спрямований на захист від інфекційних захворювань.

Агентство з безпеки харчових продуктів Азербайджану вирішило накласти тимчасову заборону на ввезення з Китаю тварин та продуктів тваринного походження. Для посилення заходів контролю було спрямовано наказ до Державного митного комітету Азербайджану про вжиття відповідних заходів у митних пунктах пропуску. Йдеться, на сам перед, про транспортні засоби, що прибувають в Азербайджан або проходять транзитом через територію країни з Китаю.

Новини партнерів

Відповідно до інформації Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), коронавірус 2019-nCoV, який нещодавно було виявлено в Китаї, поширився вже на кілька країн, зокрема, захворювання виявили в Франції та Німеччині. У зв’язку з цим ВООЗ рекомендує посилити контроль за ввезенням живої худоби, продуктів тваринного походження та морепродуктів з країн, де підтвердили поширення вірусу.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button