Новини про м'ясо

Заборону на експорт ВРХ вводить Нова Зеландія

Хоча Нова Зеландія є важливим гравцем на світовому ринку яловичини, експорт живих тварин для забою з країни заборонено з 2003 року. Тепер місцева влада має намір заборонити і закордонні продажі великої рогатої худоби для розмноження.

Деякі учасники галузі заявляють, що повна заборона експорту ВРХ може нашкодити виробникам. Утім, за останні п’ять років експорт ВРХ з Нової Зеландії різко знизився, тому заборона продажу худоби за кордон не буде катастрофою для фермерів, говорить галузевий експерт Райтсон Пітер Мур в інтерв’ю журналу Stuff.

“Це хороший бізнес і добре керований, але відмова від цього сегменту не буде катастрофічним для фермерів”, – пояснив він.

Головною причиною заборони є погані умови перевезення та смертність ВРХ під час транспортування. Експорт тварин для розмноження знизився з 40 506 голів великої рогатої худоби на суму 84,3 млн. доларів у 2016 році до 17 319 голів на суму 30,1 млн. доларів у 2018 році. У 2018 році 14 459 тварин було експортовано до Китаю з середньою смертністю 0,06%. У квітні близько 500 з 5000 тварин, експортованих до Шрі-Ланки з Нової Зеландії та Австралії, загинули.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button