Новини про м'ясо

За рік Держпродспоживслужба не допустила в обіг майже 280 тонн м’яса

Директор Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Борис Кобаль під час підсумкової колегії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів прозвітував, що за 2018 рік було проведено 27 577 перевірок безпечності та окремих показників якості харчових продуктів і ветеринарної медицини.

“За результатами ветеринарно-санітарної експертизи великої рогатої худоби (307,4 тис. голів), свиней (3,6 млн гол.), птиці (560,5 млн гол.) та інших видів тварин (347,1 тис. гол.) не допущено до реалізації майже 31 тис. т небезпечного м’яса та субпродуктів, з яких понад 195 т направлено на знезараження, а понад 30,8 тис. т – утилізовано. Проведена ветеринарно-санітарна експертиза 17,5 млн партій продукції тваринного та рослинного походження. За її результатами не допущено в реалізацію 413,4 т небезпечної та недоброякісної продукції, з яких 344,9 т знешкоджено, а 68,5 т – утилізовано”, – йдеться у повідомленні Держпродспоживслужби.

Також за рік служба державного ветеринарно-санітарного контролю на кордоні затримала 645 вантажів невідповідної якості чи таких, які не були оформлені відповідним чином. У цілому в обіг не допустили близько 280 тонн м’яса.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button