Новини про м'ясо

За 20 років ЄС потроїв обсяги експорту свинини

З 1998 по 2018 рік обсяг експорту свинини з країн Європейського Союзу збільшився більш ніж в три рази – з 1,238 млн тонн до 3,927 млн тонн. Про це, повідомляє портал pigua.info з посиланням на Комітет загальної організації сільськогосподарських ринків ЄС.

Варто зазначити, що з 1995 по 2018 рік закордонні продажі м’яса свиней з країн Євросоюзу зросли в чотири рази – з 881 тис. тонн до 3927 тис. тонн.

“Свого піку обсяги експорту свинини сягнули у 2016 році — 4,159 млн тонн, що на 63% більше порівняно з 2015-м роком. При цьому відвантаження до Китаю сягнули близько 1,8 млн тонн, що становить 44,9% загального обсягу поставок”, – зазначають у Комітеті загальної організації сільськогосподарських ринків ЄС.

Передбачається, що до кінця року через зменшення виробництва, спричинене поширенням африканської чуми свиней, Китай наросить імпорт свинини, що дозволить країнам ЄС збільшити продажі цього продукту. Сьогодні найбільшими європейськими постачальниками м’яса свиней на ринку КНР є Іспанія та Німеччина.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button