Новини про м'ясо

За 15 млн євро продали бельгійську компанію з виробництва штучного м’яса

Цього тижня ізраїльська компанія Meat-Tech 3D оголосила, що підписала угоду про придбання 100% акціонерного капіталу Peace of Meat PV, новаторського бельгійського виробника штучної курятини, за 15 мільйонів євро.

Peace of Meat розробила власну технологію біореактора на основі стовбурових клітин для вирощування в лабораторії жиру курей та качок без шкоди для тварин. Компанія провела низку смакових тестів, продемонструвавши потенціал, який культивований жир має для покращення смаку білкових продуктів рослинного походження.

Перше очікуване застосування цієї технології – у гібридних харчових продуктах, що поєднують білок на рослинній основі з культивованим тваринним жиром, призначений для забезпечення аналогів м’яса якостями натурального продукту, смаком та текстурою. За оцінками Meat-Tech, перші гібридні продукти, засновані на технології Peace of Meat, можуть вийти на ринок вже в 2022 році.

Відповідно до угоди про купівлі-продажу, Meat-Tech негайно сплатить половину суми (7,5 млн євро), при цьому виплата решти буде здійснена протягом наступних двох років.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button