Новини про м'ясо

З нагоди Дня ферми на Полтавщині організували кілька заходів для тваринників

Минулого тижня в Україні святкували Національний День ферми. Урочистості та офіційні заходи на Полтавщині організували в селищі Котельва. На святкування запросили фермерів, ветеринарів та інших фахівців галузі.

“Метою заходу було ознайомлення фермерів з передовими технологіями, новітніми розробками та спільне обговорення подальших перспектив аграрної галузі. Під час теоретичної частини учасники прослухали лекції щодо правильної годівлі та утримання худоби, профілактики хвороб великої рогатої худоби та ознайомилися з роботою ряду компаній.

Організатори провели екскурсію по сучасній молочнотоварній фермі, розглянули досвід її роботи, зокрема ефективні ветеринарні рішення для господарства та зосередили увагу на технологічних, управлінських аспектах. Також ряд компанії презентували сільськогосподарську техніку. Учасники на практиці розглянули роботу кормозаготівельної техніки: на полі в роботі та у статиці”, – повідомляють у Держпродспоживслужбі.

Учасники заходу домовились про планування проведення циклу додаткових семінарів із впровадження системи управління безпечності харчових продуктів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button