Новини про м'ясо

Європейські виробники птиці втратили важливий експортний ринок

Європейські птахівники неодноразово наголошували на загрозі конкурентів з України та Бразилії на ринку ЄС і вимагали, щоб Єврокомісія захистила внутрішнього виробника. Зараз зі схожою ситуацією з протекціонізмом зіткнулись самі європейці. З метою захистити внутрішнього виробника птиці, влада Південно-Африканської Республіки може збільшити мита на імпорт на 82%.

Національна палата птахівників ПАР вимагає підвищення митних зборів. Відповідно до запиту, середнє навантаження на імпортне м’ясо птиці має збільшитися на 82%. Південноафриканський уряд серйозно розглядає можливість введення нових митних тарифів, оскільки організації птахівників в цій країні надзвичайно численні і впливові.

З іншого боку, організації захисту прав споживачів протестують проти підвищення тарифів, оскільки це призведе до підвищення цін і зменшення доступності продукції. Рішення про митні збори на імпорт птиці буде оголошено в середині серпня, повідомляє польський журнал Agropolska. Польща займає друге місце в ЄС за обсягом виробництва курятини, тому представники промисловості країни висловили занепокоєння з приводу підвищення мит в ПАР.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button