Новини про м'ясо

ЄС зможе експортувати свинину в США без додаткових мит

ЄС та США домовились на чотири місяці призупинити всі мита на експорт, введені в рамках суперечки щодо привілеїв для Airbus та Boeing. Призупинення дії додаткових мит дозволить обом сторонам зосередитись на вирішенні тривалої торговельної суперечки.

Це створює важливий стимул для експортерів з Євросоюзу. Зокрема, може відновитися постачання до США продукції сільського господарства, включаючи свинину.

Виконавчий віце-президент Європейської комісії та уповноважений з питань торгівлі Вальдіс Домбровскіс зазначив: “Це значний крок вперед. Домовленості говорять про перезавантаження взаємин з нашим найбільшим та економічно найважливішим партнером. Скасування цих тарифів є вигідним для обох сторін у той час, коли пандемія завдає шкоди нашим працівникам та економіці. Призупинення дії мит допоможе відновити довіру, а отже, дасть нам простір для досягнення всебічного та довготривалого рішення під час переговорів. Позитивні торговельні відносини між ЄС та США важливі не лише для обох сторін, але й для глобальної торгівлі в цілому”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button