Новини про м'ясо

ЄС зменшує закупівлі м’яса з Бразилії

Загальний обсяг торгівлі між ЄС та Бразилією у 2020 році зменшився. При цьому бразильський експорт м’яса до ЄС знизився на 14% порівняно з попереднім роком, повідомляє Apex-Brasil, Бразильська агенція зі сприяння торгівлі та інвестиціям. Така ситуація склалась, перш за все, через локдаун, який призвів до закриття закладів громадського харчування та зменшення попиту на м’ясо.

Експорт бразильської яловичини та птиці до ЄС в 2020 році скоротився на 72,89 млн. євро. Це було спричинено зростанням попиту в Азії, внаслідок якого Бразилія диверсифікувала напрямки закордонних продажів. Дефіцит м’яса у Китаї та В’єтнамі підтримував високі ціни протягом року.

“2020 рік дав нам цінні уроки, а саме те, що під час криз ми повинні протистояти заклику встановлювати бар’єри для міжнародної торгівлі. Бразилія та її торговельні партнери в ЄС та Великобританії повинні зробити все можливе для підтримання та зростання торговельних та інвестиційних потоків у 2021 році та стимулювання настільки необхідного відновлення економіки. Прогнозується, що у 2021 році галузь тваринництва зможе оговтатися від економічної турбулентності минулого року”, – зазначають у Apex-Brasil.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button