Новини про м'ясо

ЄС виділив 2,6 млн євро на рекламу баранини

“Signed by Nature” (Підписана природою) – це нова рекламна кампанія, яка спонсорується ЄС і буде націлена на просування баранини і козлятини серед споживачів та виробників з Греції, Німеччини та Швеції.

Грецькі виробники овечого та козячого м’яса матимуть можливість просувати свою продукцію через нову рекламну кампанію, спонсоровану ЄС, на суму 2,58 млн євро. Згідно з даними Грецької національної міжпрофесійної організації виробників м’яса (EDOK Hellas), основними ринками, на які спрямована програма “Підписано природою”, є Греція, Німеччина та Швеція. Програма буде тривати протягом трьох років і має на меті підвищити рівень обізнаності споживачів про користь таких м’ясопродуктів та забезпечити, щоб споживачі та професіонали асоціювали м’ясо овець та кіз з цінностями та традиціями.

“Розведення тварин є важливою частиною сільського господарства Європейського Союзу, оскільки селекціонери є справжніми охоронцями систем виробництва харчових продуктів, які б не шкодили навколишньому середовищу. Це надає великого значення їх діяльності в первинному секторі економіки і їх ролі в переході до сталого розвитку”, – заявив Президент Грецької міжпрофесійної організації виробників м’яса Елейтеріос Гітсас.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button