Новини про м'ясо

ЄС встановив квоти на імпорт м’яса качки з Китаю

Китай отримав дозвіл експортувати на ринок ЄС 6,6 тис. тонн качиного м’яса на рік за тарифом 10,9%. Це індивідуальна квота КНР. Очікується, що нові тарифи сприятимуть підвищенню міжнародної конкурентоспроможності китайського птахівництва, і дозволять поліпшити галузеві стандарти.

Угода дозволяє китайським експортерам доставити 6600 тонн качиного м’яса на ринок Євросоюзу з тарифом 10,9%, а за решту партій доведеться сплачувати 2765 євро мита на тонну. До цього часу Китай взагалі не мав жодних квот на поставки м’яса качок в ЄС. У 2015 році через високі тарифи на китайську продукцію азіатська країна подала скаргу проти ЄС до Світової організації торгівлі. У 2017 році СОТ постановила, що тарифні квоти ЄС на китайську птицю порушували правила організації. Остаточна угода про нову тарифну квоту була підписана після кількох раундів переговорів між Китаєм і ЄС у листопаді 2018 року.

“Завдяки відносно сильній виробничій здатності китайського птахівництва, збільшення експорту м’яса качки до ЄС підвищить конкурентоспроможність вітчизняних компаній у світі та на китайському ринку”, – сказав науковий співробітник Інституту сільського розвитку Академії наук Китаю Лі Гуосян.

Нова квота може також поліпшити галузеві стандарти в китайському птахівництві, оскільки ЄС має високі стандарти якості та безпеки для імпорту птиці.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button