Новини про м'ясо

ЄС відновить імпорт м’яса страуса з Південної Африки

Заборону на імпорт м’яса страуса з Південно-Африканської Республіки до країн Євросоюзу було введено рік тому через процедури тестування, які не відповідали вимогам ЄС. Утім вже скоро ПАР зможе відновити продаж страусятини в регіоні.

Минулого тижня Європейська Комісія оголосила, що відкриє ринок для ввезення м’яса південноафриканського страуса. ЄС є найбільшим ринком збуту для цього виду продукції з ПАР. Через ембарго в останні місяці цей сектор перебував під значним тиском.

Південна Африка на сьогодні займає близько 75% світової частки ринку страусиного м’яса та іншої продукції від цього виду птахівництва. При цьому 80% м’яса страуса, що виробляють в країні надходить з однієї провінції – Західний Кейп.

“Відновлення торгівлі м’ясом допоможе полегшити тиск, який фермери ПАР відчувають останнім часом”, – сказав Беверлі Шафер, міністр економічних можливостей провінції Західний Кейп.

Експорт страусів включає кілька груп товарів: м’ясо, шкіру та пір’я, причому м’ясо та шкіра є найбільш прибутковими продуктами.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button