Новини про м'ясо

ЄС профінансує рекламу іспанської яловичини в країнах Азії

Іспанська міжпрофесійна асоціація виробників яловичини Provacuno, отримала другий транш фінансової підтримки від ЄС для просування своєї продукції в третіх країнах. Кампанія “What Wonderful Beef 2.0” (“Яка чудова яловичина 2.0”) додає В’єтнам, Японію та Саудівську Аравію до нових потенційних ринків для Provacuno на найближчі три роки.

Перша серія проєкту “What Wonderful Beef” стартувала в 2018 році і закінчилась у лютому цього року.

“Рекламна кампанія допомогла збільшити експорт та визнання нашої яловичини у світі”, – наголошує Хосе Рамон Годоя, директора міжнародного відділу PROVACUNO.

“Екологічна стійкість, добробут тварин, простежуваність та якість нашої продукції, безпека харчових продуктів та здоров’я тварин – це ті якості, які вирізняють нашу яловичину на тлі інших світових виробників”, – пояснив Хав’єр Лопес, директор PROVACUNO.

Кампанія “What Wonderful Beef 2.0”, яка стартує у другій половині цього року, включає різнопланові заходи, акції у форматі онлайн, документальну підтримку для сприяння розповсюдженню інформації про диференціальні характеристики іспанської яловичини у світі, зазначають в асоціації.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button