Новини про м'ясо

“ЄС має відмовитись від імпорту яловичини з Бразилії”

Минулого року Євросоюз підписав угоду з країнами Меркосур (Бразилія, Аргентина, Уругвай та Парагвай) про імпорт яловичини до європейських країн на пільгових умовах. Наразі ірландські фермери закликають відмовитись від домовленостей.

Президент Ірландської асоціації фермерів (IFA) Тім Куллінан заявив, що Єврокомісія не може продовжувати ігнорувати все більші докази збільшення шкоди для довкілля від м’ясної промисловості Бразилії.

“Комісія чітко заявила, що Меркосур не може продовжувати свою діяльність, якщо виробництво Бразилії не відповідатиме екологічним стандартам. У новому звіті Оксфордського університету та природоохоронного фонду зазначається, що угода між ЄС та Мерсокур не пройшла перевірку на стійкість і від неї слід відмовитись”, – говорить пан Куллінан.

У звіті організацій зазначається, що “запропонована угода між ЄС та Меркосуром ставить під загрозу власні цілі щодо соціальної та екологічної стійкості ЄС. Наприклад, пропонована угода між ЄС та Меркосуром у сучасному вигляді суперечить Європейській зеленій угоді”.

На неофіційному засіданні сільськогосподарської ради ЄС міністр сільського господарства Німеччини Юлія Кльокнер, яка очолює Раду фермерських господарств, заявила, що скептично ставиться до того, чи можна ратифікувати угоду з Меркосур у її нинішньому форматі.

Президент IFA заявив, що було б “глибоко лицемірним” укласти торговельну угоду, яка так чітко суперечить їх власній політиці.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button