Новини про м'ясо

ЄС експортуватиме оброблену птицю до Південної Америки

У найближчі місяці Болгарія може отримати доступ до аргентинського ринку термічно обробленої птиці. Процедура сертифікації була розпочата в 2019 році, і тепер чиновники з Буенос-Айреса готові видати відповідний ветеринарний сертифікат.

Переговори про сертифікацію і початок торгівлі обробленою птицею відбулися під час зустрічі між міністром сільського господарства, продовольства та лісового господарства Десиславою Таневою та міністром сільського господарства, тваринництва та рибного господарства Аргентини Луїсом Бастерра в Буенос-Айресі. Міністр Танева запевнила, що Болгарія також якнайшвидше почне готуватися до сертифікації щодо експорту охолодженого м’яса птиці.

Під час зустрічі міністри підписали декларацію про співпрацю у галузі сільського господарства та сприяння двосторонній торгівлі.

Нещодавній прогноз, опублікований Департаментом сільського господарства США (USDA), свідчить про те, що виробництво птиці в Болгарії зросте на 5%, оскільки країна стикається з дефіцитом м’яса через спалахи АЧС, які скоротили національне поголів’я свиней більш ніж на 30%. Очікується, що сектор птахівництва Болгарії буде швидко розвиватися, оскільки попит на ринку зростає. Країна також є головним експортером качиного м’яса в ЄС.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button