Новини про м'ясо

Японія та ЄС підписали угоду про скасування 90% імпортних мит

1 лютого була підписана Угода про економічне партнерство між Європейським Союзом і Японією, яка скасовує 90% податків на імпорт. Це найбільша торгівельна угода, коли-небудь укладена між двома партнерами, очікується, що після цього значно пожвавиться економічна співпраця між ЄС та Японією.

Для країн Євросоюзу це означає, що експортери зможуть зекономити близько 1 млрд. євро на рік, які раніше йшли на сплату митних зборів. Після повної реалізації угоди Японія відмінить митні збори на 97% товарів, що ввозяться з ЄС.

“Нова угода дасть споживачам більший вибір і дешевші ціни, дасть можливість малим підприємствам з обох сторін вийти на новий ринок, і захистить великих виробників, допоможе європейським компаніям економити близько мільярда євро щороку”, – заявив Жан-Клод Юнкер, президент Європейської Комісії.

Що стосується експорту сільськогосподарської продукції з ЄС, то угода, зокрема, передбачає:

– скасування японських мит на більшість видів сирів та на експорт вина;
– зменшення мита на експорт яловичини до Японії, а щодо свинини, передбачена безмитна торгівля обробленим м’ясом і низькі мита на торгівлю свіжим м’ясом;
– взаємний захист товарів з географічним маркуванням.

Після того, як угода буде виконана в повному обсязі, щорічний обсяг торгівлі між ЄС та Японією може збільшитися майже на 36 млрд. євро.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button