Новини про м'ясо

Яловичина замість свинини: у Китаї зростає поголів’я ВРХ

Масова загибель свиней, спричинена АЧС, стимулювала розвиток інших галузей тваринництва у Китаї. Так, минулого року в країні суттєво зросли обсяги виробництва м’яса птиці та збільшилось поголів’я великої рогатої худоби. Наприкінці 2019 року кількість ВРХ в Китаї перевищили 91 мільйон голів, що на 2,22 млн. голів, або на 2,5% більше, ніж у 2018 році.

Офіційна статистика КНР також показала, що поголів’я корів на відгодівлі становило близько 45 млн. голів, що на 1,36 млн. голів або на 3,1% більше, ніж у попередньому році. Виробництво яловичини в Китаї в 2019 році становило 6,67 млн ​​тонн, що на 3,6% більше порівняно з 2018 роком.

Австралія була одним з головних постачальників живої худоби на китайський ринок, також великі обсяги ВРХ до Китаю експортували країни Південно-Східної та Центральної Азії, такі як Таїланд, М’янма та Казахстан.

Попри зростання обсягів виробництва яловичини в КНР, ці потужності не можуть задовольнити попит на внутрішньому ринку. Очікується, що обсяги імпорту яловичини в Китай зростатимуть упродовж кількох наступних років.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button